Nazwa forum

Opis forum


#1 2008-09-20 22:40:56

Gawzag

Administrator

Zarejestrowany: 2008-09-10
Posty: 9
Punktów :   

I po pierwszym odcinku

już po pierwszej sesji , WIELE niedociągnieć szczególnie że to pierwszy raz od bardzo dawna ;] z drugiej jednak strony nowe twarze troszke krępowania przy odgrywaniu BNów no i mało miejsca , jednak mam pewne klaustrofobiczne opory przed pełnym rozwijaniem skrzydeł . Ogólnie pod koniec troszke przyspieszone no ale nie było chyba tak źle. Wybuch w środku wyspy St.James na pewno zmieni życie Waszych bohaterów , jak dowiecie się już w Epilogu pierwszego odcinka które to przewiduje w trakcie uzupełniania kart postaci w tym tygodniu. Kolejna sesja to już będzie całkiem coś innego , inne realia etc.
To keep justice będzie wprowadzeniem w świat w jakim będziemy odgrywali nasze przygody , wyspa i bycie kimś zwykłym miało jedynie rozgrzać nas do dalszych przygód ;]. Mam nadzieje że nie spierdoliłem prowadzenia aż tak bardzo.
Czekam na propozycje miejsca kolejnej sesji. Może być u kogoś lub gdzieś w publicznym miejscu ;].
Może być też u mnie ale jako że przeważnie mam obsade w domu zapełnioną to znów będziemy się ciśli w pokoiku.

No nic ;] s1e2 - to keep justice.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.fallenguild.pun.pl www.nowe.pun.pl www.biaklan.pun.pl www.darmowekody.pun.pl www.deepikaishahrukh.pun.pl